Podziękowania ...

W piątek 14 grudnia zakończyliśmy w szkole zbiórkę żywności oraz słodyczy w ramach corocznej akcji PCK "Czerwonokrzyska Gwiazdka". Zebrane rzeczy zostały przekazane do Oddziału Okręgowego PCK w Opolu.

Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji. Dziękuję bardzo za to, że nie jesteście obojętni na potrzeby innych.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dużo zdrowia, radości, spokoju oraz świąt spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

Opiekun SK PCK