background
zasady oceniania prac pisemnych - skala procentowa *** oferta zajęć pozalekcyjnych *** kalendarz roku szkolnego 2018/2019 *** godziny pracy biblioteki szkolnej *** zgoda rodzica/opiekuna na wyjazd dziecka

Artykuły

Podziękowania ...

W piątek 14 grudnia zakończyliśmy w szkole zbiórkę żywności oraz słodyczy w ramach corocznej akcji PCK "Czerwonokrzyska Gwiazdka". Zebrane rzeczy zostały przekazane do Oddziału Okręgowego PCK w Opolu.

            Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji. Dziękuję bardzo za to, że nie jesteście obojętni na potrzeby innych.

            Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dużo zdrowia, radości, spokoju oraz świąt spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

Opiekun SK PCK

Strona korzysta z plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.