background
zasady oceniania prac pisemnych - skala procentowa *** oferta zajęć pozalekcyjnych *** kalendarz roku szkolnego 2018/2019 *** godziny pracy biblioteki szkolnej *** zgoda rodzica/opiekuna na wyjazd dziecka

Artykuły

IV Wojewódzki Konkurs o Żywności i Żywieniu

mid

    Etap szkolny konkursu rozstrzygnięty! Do etapu wojewódzkiego zostały przekazane prace, które promowały regionalne skarby natury, pojawiające się na stołach na co dzień i od święta. Wykonali je: Filip Lechowicz z kl. 2 Br oraz licealiści - Sylwester Szyguda z kl. 2a, Kamil Skrzypiec i Rafał Wilczek (obydwaj z kl. 3a). Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce wczesną wiosną. W poprezdnich latach nasi uczniowie byli laureatami tego konkursu, zdobywając miejsca od 1-3 wróżnych kategoriach. Tegorocznym uczestnikom życzymy powodzenia!

Strona korzysta z plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.