background
zasady oceniania prac pisemnych - skala procentowa *** oferta zajęć pozalekcyjnych *** kalendarz roku szkolnego 2018/2019 *** godziny pracy biblioteki szkolnej *** zgoda rodzica/opiekuna na wyjazd dziecka

Artykuły

Cicha noc, święta noc...

Boe Narodzenie

 

Niech zbliżające się święta Bożego Narodzenia będą źródłem nadziei, radości i rodzinnego pokoju. Niech dadzą nam wiarę w dobro, miłość i przyjaźń, a nadchodzący Nowy Rok 2019 przyniesie wiele satysfakcjonujących chwil – Gronu Pedagogicznemu, Uczniom i ich Rodzicom, Pracownikom Administracji i Obsługi wesołych świąt życzy

Z życzeniami

Samorząd Uczniowski

Strona korzysta z plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.