Ciekawe spotkanie

MichalinaW czwartek 20 grudnia 2018r. klasy 3A,4T, 2A i 1T miały okazję spotkać się z Michaliną Baron – podróżniczką i blogerką. Michalina, dla której podróżowanie stało się pasją i sposobem na życie, opowiedziała uczniom o tym, jak to wszystko się zaczęło, jak można podróżować za niewielkie pieniądze i  w jaki sposób je zdobywać. Pokazała też zdjęcia z miejsc, które odwiedziła, opowiedziała o swoich przygodach w trakcie licznych wyjazdów. Cała opowieść okraszona była dużą dawką dobrego humoru – co niejednokrotnie wywoływało wybuchy śmiechu wśród słuchaczy. Na koniec spotkania Michalina przekazała uczniom, co daje jej podróżowanie. A jako że 1 stycznia rozpoczyna nową podróż, życzymy jej wielu ciekawych przygód, niezapomnianych wrażeń i życzliwych ludzi na jej drodze!

Podróże Michaliny możecie śledzić na jej blogu: www.jakchcetomoge.pl