background
zasady oceniania prac pisemnych - skala procentowa *** oferta zajęć pozalekcyjnych *** kalendarz roku szkolnego 2018/2019 *** godziny pracy biblioteki szkolnej *** zgoda rodzica/opiekuna na wyjazd dziecka

Artykuły

Czytajcie!

A co? Oczywiście nowy numer gazetki szkolnej „My o Nas”. Znajdziecie w nim, jak zawsze, relację z ważnych wydarzeń szkolnych. Tym razem dużo miejsca poświęcamy historii – wszak w naszym małym mieście odbyły się warsztaty prowadzone przez pracowników Ośrodka „Karta”, a  nasi uczniowie brali udział w spotkaniu Klubów Historycznych w Warszawie. Zamieszczamy też obszerną relację z wycieczki, którą odbyli nasi uczniowie w ramach projektu „Wiem więcej – mogę więcej”. W dziale „Tematy trudne i lekkie…” polecamy artykuły: o prawach człowieka (z okazji 70-lecia przyjęcia Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka”) oraz o Dniu Guzika i Dniu Herbaty. Aby jeszcze choć chwilę pozostać w świątecznej atmosferze przypominamy jak obchodzono święta w PRL-u oraz jaka jest symbolika potraw wigilijnych (i czy musi ich być 12). Tradycyjnie też Alicja poleca ciekawą książkę do przeczytania.

Całość przeczytacie pod linkiem: http://zspzawadzkie.wodip.opole.pl/pliki/MyoNasgrudzie%C5%84%202018.pdf 

 Miłej lektury!

                                                                       Redakcja

Strona korzysta z plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.