background
zasady oceniania prac pisemnych - skala procentowa *** oferta zajęć pozalekcyjnych *** kalendarz roku szkolnego 2018/2019 *** godziny pracy biblioteki szkolnej *** zgoda rodzica/opiekuna na wyjazd dziecka

Artykuły

XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Już 10 stycznia 2019 roku w całym kraju i w naszej szkole odbędzie się szkolny etap 34 Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Wszystkich  zainteresowanych uczniów z klas licealnych i technicznych proszę o przypomnienie podstawowych pojęć ekologicznych. Test zawiera 50 pytań z zakresu wiedzy nie tylko biologicznej lecz również  geograficznej, profilaktyki zdrowotnej i aktualnych zagadnień społeczno-gospodarczych, związanych z ochroną i kształtowaniem środowiska.

Co roku Olimpiada Wiedzy Ekologicznej cieszy się największą popularnością wśród istniejących 55 olimpiad w Polsce. W ubiegłym roku brało w niej udział około 33 tysiące uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zainteresowanych uczniów zapraszam do pracowni biologii w celu uzyskania dokładniejszych informacji i zgłoszenia udziału.

M. Kądziołka

Strona korzysta z plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację dla stosowanych tu narzędzi.